Agent vanzari

CV Construct International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie de servicii care se adreseaza persoanelor fizice,firmelor,institutiilor de stat.
Serviciile oferite de noi : service-vanzare-instalare in urmatoarele domenii:
-Aer Conditionat
-Interfoane audio si video
-Tamplarie pvc si Al
-Retele calculatoare
-Supraveghere video
-Instalatii electrice
-Amenajari interioare

CERINTE

-experienta in domeniu vanzari minim 1 an.
-Agent vanzari pe postul de gasirea de noi contracte si inceheirea lor pe domeniul de service-interfon cu asociatiile de proprietari.
-intocmire oferte de service
-Persoana dinamica, serioasa, perseverenta.
Bune abilitati de comunicare si relationare.
-Rezistent la munca de teren
-Intocmire rapoarte zilnice sau la saptamana directorului economic.

BENEFICII OFERITE

Contract cu salariu fix plus comision, la care se adauga alte facilitati: telefon, laptop, masina de serviciu in functie de rezultate aduse in primele luni.

Prestari servicii: - service-vanzare-instalare in urmatoarele domenii:
-Interfoane audio si Video