Agent Vanzari

Sc.Creative General Consulting.Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.- Crearea bazei de date cu potentialii clienti, contactarea acestora, prezentarea ofertei si negocierea contractelor
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
- Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora
- Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii

CERINTE

-Masina Proprie
-Abilitati de comunicare si organizare
- Abilitati de negociere si prezentare
- Posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare desfasurarii activitatii;
- Atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
- Experienta in operare PC;
- Aspect profesional- business;
- Experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision
- Bonusuri de performanta
- Training de specialitate
- Contract de munca perioada nedeterminata.
- Decontare comvustibil
- Telefon mobil
- Mediu profesionist
- Posibilitate evolutie in cariera

Creative Imobiliare,asa cum suntem cunoscuti isi desfasoara activitatea in sectorul 6 in domeniul imobiliar.Intrand pe piata cu un colectiv tanar si profesionist am reusit sa ne facem un nume intr-un interval destul de scurt.De aceea dorim sa ne extindem activitatea si sa-ti oferim posibilitatea sa te alaturi echipei noastre