Agent vanzari

PROIMOB INTERMED

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea clientilor, cerintelor pietei si concurentei
- Contactarea potentialilor clienti, promovarea solutiilor si serviciilor companiei
- Sustinerea ofertei, negocierea conditiilor contractuale, vanzarea produselor companiei catre clienti
- Stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- Obligatoriu permis de conducere si masina proprie.
- Minim studii medii
- Experienta in vanzari minim 3 ani - preferabil in domeniul constructii/usi,
- Disponibilitate lucru pe teren

- Bun cunoscator al tehnicilor de vanzare, cu spirit de convingere
- Persoana organizata, responsabila
- Abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), prestanta, perseverenta,
- Orientare spre obtinerea rezultatelor
- Seriozitate si consecventa in activitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision vanzari

Proimob Intermed importa si comercializeaza usi metalice antiefractie fabricate in Israel si usi metalice rezistente la incendiu fabricate in Spania.

Usile comercializate de noi sunt destinate atat proiectelor cat si persoanelor particulare, astfel ca firma noastra trateaza cu atentie fiecare client in parte.