Agent vanzari

Dantax srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal agent de vanzari
- serios, organizat, dinamic, cu experienta in vanzarea catre clientii finali gen ( market , en gros , distribuitori , etc ) de produse igienico-sanitare din hartie ( hartie igienica - celuloza sau ecologica , servetele de masa , servetele la cutie - pop up , role prosop , jumbo roll ( HORECA ) , batiste de hartie , etc )

CERINTE

Cerinte
- Abilitati de prezentare, comunicare si negociere
- Permis de conducere categoria B
- experienta ( minim 2 ani ) in vanzari directe

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Pachet salarial motivant
- Masina si telefon de serviciu
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala, oportunitati de promovare in cariera
- Mediu de lucru profesionist, intr-o echipa competitiva

Compania Dantax SRL din Buzau are trei domenii de activitate , respectiv :
-dispecerat Taxi pe raza judetului Buzau
-productie igienico sanitare din hartie
-servicii de instalare echipamente de receptie prin satelit