AGENT VANZARI

BEST PRODUCTS GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea de noi clienti pentru produsele firmei;
- Mentinerea si consolidarea relatiilor cu clientii din portofoliul deja existent al firmei;
- Atingerea nivelului de vanzari anual si lunar prestabilit de directorul comercial;
- Respectarea politicii de preturi si discounturi, de incasari a platilor.
- Masina, telefon si comision atractiv.

CERINTE

- Experienta in vanzarea produselor enumerate in descrierea companiei - baza de clienti formata deja, verificabila;
- Perseverent, tenace, orientat spre rezultate;
- Bune abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra cu produse tehnice, seriozitate, implicare, responsabilitate.

Importator exclusiv pentru urmatoarele materiale: Rednet plase de armare din fibra de sticla pentru termosistem fatada, benzi autoadezive din fibra de sticla pentru gips carton; membrane hidroizolatie cu crampoane pentru fundatii Geostandard; membrane respirabile pentru acoperisuri si fatade.