Agent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati principale:
• administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
• prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
• urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
• participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.
Sarcini si indatoriri specifice:
• stabileste si participa la intalnirile cu clientii
• intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor;
Responsabilitati ale postului:
• raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare;
Autoritatea postului:
• participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
• urmareste derularea si finalizarea contractelor.

CERINTE

• experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari constituie avantaj
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv: parte fixa + bonusuri de performanta.
Training gratuit de specialitate.
Sanse reale de avansare+ formarea unei cariere