Agent Vanzari

NICA PROD. CONSTRUCT 95 srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Prospectarea pietei
* Urmarirea trendului pietei
* Colectare de informatii legate de piata
* Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
* Negociere cu clientii
* Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)
* Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- experienta minim 1 an (pe un post similar sau in vanzari)
- carnet auto

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Compania noastra este unul din producatori si importatori de materiale de constructie.

Colaboram de peste 12 ani cu firme renumite din Germania, Olanda si Italia, aprovizionam cu produsele noastre peste 100 firme de constructie si peste 150 de depozite de materiale de constructie.

Detinem de asemenea si un certificate tehnic de agrement, emis de INCERC Bucuresti.

Avem in prezent in portofoliu in jur de 1000 articole caracterizate printr-o calitate superioara, de asemenea oferim solutii dupa nevoile individuale ale clientilor.