Agent vanzari

SIMMIT MANPOWER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent vanzari pentru societate ce ofera pentru piata romaneasca produse si servicii profesionale, atat tiparite cat si solutii software adresate domeniului juridic si economic.
Gama de produse: baze de date complexe de legislatie, doctrina si jurisprudenta cat si o oferta bogata de carti si reviste de specialitate.

CERINTE

- Diploma de licenta
- Experienta de 2-3 ani in domeniul vanzarilor directe
- Capacitatea de a sustine o prezentare in fata potentialilor client
- Cunostinte de limba engleza
- Abilitati de comunicare extraordinare
- Masina proprie si permisul de conducere categoria B, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Posibilitatea de a colabora cu o companie multinationala
- Conditii salariale excelente (in sistem de PFA)
- Comisioane si bonusuri
- Laptop, telefon

SIMMIT MAPOWER este creat pentru a va usura eforturile in cautarea unui loc de munca.