Agent vanzari

SC BRO LLEMN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• raspunde pentru calitatea aprovizionarii clientilor;
• dupa caz, este responsabil de intocmirea documentelor de transport-marfa conform normativelor;
• raspunde pentru modul in care se elibereaza marfa (doar pe baza documentelor fiscale).administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
• prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
• urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; indeplinirea targetului stabilit.

CERINTE

• experienta de minim1 an intr-un post similar din vanzari;
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
• cunostinte avansate de limba engleza;
• cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
• permis de conducere categoria B.
• sa detina autoturism

BENEFICII OFERITE

• telefon mobil, pachet salarial motivant in functie de realizari

Firma in continua dezvoltare, distributie in domeniul alimentar de produse traditionale italiene.