Agent Vanzari

Curier Prod DDV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Construieşte şi menţine baza de clienţi în secţiunea pe care o administrează.
- Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie
- Vinde produsele companiei, conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
- Aplică instrumentele şi tehnicile de vânzare invatate la fiecare vizită;
- Se asigură de recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperire
- Stabileste un parteneriat si mentine o relatie de inalt profesionalism cu toti clientii companiei

CERINTE

• Minim studii medii absolvite/ studiile superioare constituie un avantaj.
• Experienta min 1 an in domeniul vanzarilor. Experienta un curierat este prioritara la interviu.
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent de teren
• Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Carnet de conducere categoria B - minim 1 an experienta.
• Abilitati de comunicare, motivat de dezvoltarea profesionala si personala.
• Doar canditatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala si bonusurile cresc odata cu performantele. Fiinf firma mica nu putem oferi din start foarte multe avantaje. Agentul de vanzari si le va crea singur prin vanzarile facute lunar.
Salariu fix+comision 20% din vazarile din luna curenta.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de curierat rapid national si international.