AGENT VANZARI

TWIST DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent vanzari servicii companie.
Persoana in cauza are ca target vanzarea a cat mai multor servicii oferite de compania noastra si anume:
- dezvoltare de pagini web (web design + programare + SEO)
- creatie publicitara (design identitate vizuala, pliante, brosuri, etc..)
- productie publicitara (rollups, bannere, mesh-uri..)
- comercializare tablouri decorative pe panza
- comercializare servicii de fotografie profesionala (sedinte foto)

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate pentru munca de teren
- orientare catre castiguri si reusita
- bune abilitati de comunicare si negociere
- orientare catre client
- experienta in vanzari constituie un real avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil in urma interviului + comision din vanzari.
Perioada de proba 30 zile.

TWIST DESIGN este o companie de creatie IT, full service. Activitatile companiei sunt webdesign, multimedia, corporate design, packaging design, games design, software design, interior&exterior design.