Agent Vanzari

SM Media Market Acces SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sa vanda produsele societatii catre clientii locali (din teritoriul alocat) cu respectarea criteriilor de performanta:
-Atingerea target-ului

CERINTE

- studii medii
- siguranta de sine;
- capacitate de convingere;
- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de lucru ¿¿ntr-un mediu dinamic al¿¿turi de o echip¿¿ de care ¿¿ncurajeaz¿¿ ¿¿i valorific¿¿ dezvoltarea poten¿¿ialului creativ;
- pachet salarial motivant;
- bonusuri suplimentare

Productie Publicitara si Print Digital. Toata gama de productie publicitara tipar offset si web design.

Folosind propriile pareri asupra perceptiei propriului brand, poate pune in dificultate o strategie de brand,
bine pusa la punct, chiar de la primii pasi.
Parerea consumatorilor sau posibililor consumatori reprezinta un element critic in testarea si dezvoltarea unui brand.
In linii mari, pentru ca branding-ul sa poata maximiza cota de piata si veniturile, un brand trebuie:
- sa identifice nevoile sau pietele cu potential crescut de castig
- sa fie unic
- sa fie coerent
- sa fie un factor puternic de motivare pentru clientii potentiali si existent