Agent Vanzari

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea serviciilor companiei;
- Vanzarea de servicii de publicitate pe site propriu;
- Vanzarea de diferite documente, cataloage etc.;
- Raportarea activitatii curente catre directorul de vanzari.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (studii tehnice ar fi un avantaj);
- Experienta minima in domeniul vanzarilor;
- Cunostinte de limba engleza ¿ nivel conversational;
- Cunostinte operare PC ¿ pachetul Ms Office, internet, baze de date;
- Permis auto cat.B;
- Abilitati de comunicare si de persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Training de specialitate;
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Dezvoltarea unei cariere solide in domeniul vanzarilor;
- Oportunitatea de a activa pe o piata in dezvoltare.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.