Agent vanzari

SC THERMO DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei
- Incheie contracte de activitate cu noi parteneri(societati comerciale)
- Abordeaza clienti societati comercial care lucreaza in domeniul tamplariei PVC.
- Identifica si gestioneaza partenerii din zona alocata.
- Urmareste realizarea targetului de vanzare alocat
- Raspunde de rezolvarea tuturor problemelor aparute in zona sa.

CERINTE

- Persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Seriozitate si corectitudine.
- Abilitati comerciale
- Fluenta in exprimarea;
- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
- Permis de conducere categoria B.;
- Experienta anterioara in domeniul vanzarilor constitue avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Venit fix+comision vanzari
- Masina
- Laptop
- Telefon

THERMO DESIGN SRL se ocupa cu fabricatia si montajul sistemelor de tamplarie PVC REHAU , armate cu otel zincat, feronerie G-U cu geam termopan. Fabrica isi desfasoara intreaga activitate pe o suprafata de aproximativ 2000 mp, fiind dotata cu utilaje de inalta performanta import Germania.