Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Raspunde de indeplinirea targetelor cantitative si calitative de vanzari
- Raspunde de mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii
- Actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti activi
-Implementarea activitatilor de promovare si de merchandising
-Incasarea la timp a facturilor scadente emise catre clienti
-Urmarirea permanenta a soldurilor in piata,cat si a principalilor concurenti
-Crearea si mentinerea unui parteneriat cu clientii companei printr-o relatie de inalt profesionalism
-Realizarea obiectivelor lunare

CERINTE

-Experienta in domeniu minim 2 ani;
- Aptitudini de comunicare si negociere;
- Studiile superioare reprezinta un avantaj;
- Permis de conducere categoria B
- Auto propriu-pe care sa-l foloseasca in interes de serviciu
- Entuziasm si spirit de echipa;
-Cunostinte PC
-Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
-Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
-Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

comision