Agent vanzari

Laro Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea si vanzarea produselor din portofoliu( produse Wrigley, Mars);
-va contribui la realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea foarte buna a zonei alocate;
-prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare;
-mentinerea relatiei cu clientii de pe zona alocata si gasirea de noi clienti.

CERINTE

-abilitati de vanzare,atitudine proactiva;
-orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora;
-bune abilitati de comunicare si negociere;
-dinamism, persoana motivata,orientata spre rezultate;
-persoana organizata;
-minim studii medii(de preferat studii superioare)
-personalitate deschisa-buna relationare cu potentialii clienti,permis categoria B minim 1 an;
-experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-salariu proportional cu performantele profesionale;
-mediu de lucru dinamic;
-tichete de masa,telefon mobil,autoturism;
-posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul vanzarilor.

Laro este un grup de firme de distributie ce are ca arie de acoperire Bucuresti, precum si judetele Prahova,Dambovita,Buzau, Ialomita, Calarasi, Constanta, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, Teleorman, urmand deservirea clientior sai, prin servicii de distributie la cel mai inalt nivel.
Utilizam cunostintele si resursele in cadrul firmei pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre si pentru a mari zona de distributie.
Suntem dedicati cresterii performantelor noastre care sa conduca la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt si lung.
In cadrul grupului isi desfasoara activitatea doua firme:

-Laro Distribution
-La-ro Impex 2001