Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agenti vanzari pentru publicitate in forme complet noi pe piata din Romania.Avantajele noastre sunt preturile mult mai mici decat publicitatea conventionala si impactul puternic pe care il avem asupra destinatarului reclamei.
Anuntul este valabil practic pentru toate orasele din tara.

CERINTE

Experienta pe un post de vanzari constituie avantaj
Aspect profesional
Usurinta in comunicare
Capacitate de socializare
Perseverenta
Orientarea corecta pe piata
Buna gestionare a timpului

BENEFICII OFERITE

Castigul va fi proportional cu numarul de contracte incheiate,in asa fel incat sa simtiti adevarata valoare a muncii pe care o depuneti.In functie de rezultate comisionul poate atinge 70%.
Contractele incheiate anterior vor continua sa va aduca bani,in functie de durata pe care au fost semnate.Inca din prima luna puteti castiga,la un singur contract incheiat 300 de euro,deci cu un contract saptamanal castigati 1200 de euro.