AGENT VANZARI

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agenti de vanzari pentru departamentul transporturi produse proaspete.
Atributii : obtinerea de noi clienti pentru portofoliul companiei;
colectarea de informatii( prospectarea pietei ) cu privire la mediul concurential;
intocmirea raportului zilnic de activitate;
vizitarea clientilor din zona alocata;
rezolvarea problemelor aparute, in cel mai scurt timp;
transmiterea comenzilor obtinute;
respectarea politicilor organizatorice ale companiei;

CERINTE

Experienta in domeniu minimum 3 ani, permis auto cat. B.
Experienta in vanzari domeniul alimentar si portofoliu de clienti in sect. 2 si 3 Bucuresti , reprezinta un avantaj major.
Studii medii sau superioare.
Persoana dinamica, serioasa, capabila.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ bonusuri din vanzari, asigurare medicala, telefon si masina de serviciu.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica si distribui produse de inalta calitate si siguranta care sa corespunda nevoilor in permanenta schimbare ale pietei.
Avand ca element de baza faina, vom fi prezenti pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.