AGENT VANZARI

Ina Mod

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzari de produse textile, imbracaminte dama si barbati, in sistem van-sale
- identificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia
- planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite
- realizarea targetului de vanzari
- urmarirea concurentei si propunerea de strategii in consecinta
- rapoarte saptamanale de activitate

CERINTE

- Cunostinte minime de contabilitate primara: cunoasterea instrumentelor de plata, intocmire facturi
- Permis de conducere categorie B
- Persoana ambitioasa, perseverenta, responsabila .
- Experienta in domeniul vanzarii textilelor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus din vanzari
- prime pentru depasire targhete
- prime vacanta
- prime sarbatori
- telefon mobil
- masina de servici
- activitate intr-un mediu profesionist
- posibilitati de promovare

Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist, cu posibilitati de promovare, sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si orientata spre rezultat si afirmare, te invitam sa ni te alaturi!

Compania Ina Mod face parte dintr-un grup de firme ce activeaza pe piata confectiilor din Romania de peste 20 ani; produce si comercializeaza articole imbracaminte.
Valorile companiei sunt: orientarea catre client, respectul fata de acesta si nu in ultimul rand dezvoltarea unui bussines sanatos oferind un loc de munca sigur.