Agent vanzari

PBF Prefabricate S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza gama de produse din portofoliul firmei
- Analizeaza piata si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata
- Negociaza conditile contractuale si urmareste desfasurarea acestora.
- Analizeaza cerintele clientilor si ofera consultanta privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare
- Indeplineste obiectivele de vanzari stabilite
- Realizeaza rapoarte de activitate

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor, in tara sau in strainatate (Experienta in domeniul vanzarilor materialelor pentru constructii constituie avantaj)
- Orientat catre nevoile clientilor, proactiv
- Abilitati de vanzare, negociere si relationare
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

SC PBF Prefabricate SA apare din unirea experientelor, a competentelor si a capacitatilor intreprinzatoare italiene, austriece si romanesti, maturizate in mod armonios, din domeniul constructiilor.
Misiunea PBF, care constituie si caracteristica sa novatoare si care o face unica printre firmele care actioneaza in sectorul constructiilor, este aceea de a fi partener la 360? cu toti protagonistii care actioneaza in acest domeniu specific de activitate, furnizandu-le, cu aceeasi atentie, profesionalitate si inalt standard calitativ, produse de un inalt continut tehnologic, servicii de proiectare, de executare a lucrarilor si de logistica.