Agent Vanzari

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea serviciilor companiei;

- Vanzarea de servicii de publicitate pe site propriu;

- Vanzarea de diferite documente, cataloage etc.;

- Raportarea activitatii curente catre directorul de vanzari

CERINTE

- Absolvent studii superioare (studii tehnice ar fi un avantaj);

- Experienta minima in domeniul vanzarilor;

- Cunostinte de limba engleza ¿ nivel conversational;

- Cunostinte operare PC ¿ pachetul Ms Office, internet, baze de date;

- Permis auto cat.B;

- Abilitati de comunicare si de persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;

- Training de specialitate;

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;

- Dezvoltarea unei cariere solide in domeniul vanzarilor;

- Oportunitatea de a activa pe o piata in dezvoltare.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.

Clientul nostru este companie specializata in domeniul informatiilor in constructii si arhitectura.