AGENT VANZARI

Alfotrading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job: Part time/Full time
- prezentarea ofertelor de produse catre clientii;
- contactarea potentialilor clienti si promovarea ofertelor;
- deplasarea frecventa la sediile clientilor pentru intilniri, in vederea promovarii si a prezentareii ofertei;
- elaborarea ofertelor pe baza specificatiilor oferite de client;
- promovarea imaginii firmei si a produselor oferite de aceasta;
- preluarea si gestionarea comenzilor de la acestia;
- cresterea vanzarilor;
- mentinerea legaturii intre clienti si sediul companiei;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- prezenta agreabila, optimism;
- operare PC;
- abilitati de comunicare, usurinta in exprimare;
- abilitati de negociere;
- energie deosebita, atitudine proactiva;
- siguranta, stapinire de sine;
- carnet de sofer categoria B - constituie un avantaj;
- cunostinte limba engleza - constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- training;
- laptop;
- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
- salariul este in functie de vanzari, astfel: se ofera 20% din valoarea contractului obtinut + bonusuri in functie de realizari. (ex. la incheierea unui contract de 500 euro va revin 100 euro. 10 contracte cu acceasi suma: 1.000 euro + bonusuri (produse, bani);
- nu conteaza localitatea;
- puteti aborda orice strategie de vanzare;
- program flexibil;

DESCRIEREA FIRMEI

Web Design