AGENT VANZARI

CITY LINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
- Studierea pietei si identificarea de noi oportunitati;
- Derularea contractelor comerciale cu partenerii (ofertare, livrare, incasare, etc.);
- Propunerea de solutii privind fidelizarea partenerilor si cresterea cotei de piata;
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

- Studii medii/superioare finalizate;
- Experienta minim 1 an in vanzari ¿ constituie avantaj;
- Disponibilitate de a efectua calatorii in interesul companiei ¿ cerinta obligatorie;
- Permis de conducere categoria B ¿ minim 1 an;
- Implicare totala, responsabilitate, dinamism, initiativa;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Masina full-time;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o societate stabila, aflata in plina dezvoltare.

Suntem o companie de consultanta in afaceri, companie romaneasca in plina dezvoltare, care ofera o gama larga de servicii ce au ca target sectorul business. Un colectiv tanar dar de o inalta calificare va sta la dispozitie cu o variata gama de solutii adaptate nevoilor dumneavoastra imobiliare, de dezvoltare, de management, de resurse umane si de marketing.

Clientul nostru (cu depozit si show room in Afumati), o companie stabila, aflata in plina dezvoltare, importator si distribuitor corpuri iluminat, doreste sa angajeze persoane dinamice si cu potential pentru postul de Agent Vanzari.