Agent vanzari

Grawe Romania Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei;
- negocierea si incheierea contractelor;
- gestionarea portofoliului de clienti.

CERINTE

- studii superioare\ ani terminali;
- disponibilitate de timp;
- abilitati de comunicare;
- persoane dinamice, responsabile;
- capacitate de lucru individual si in echipa;
- dorinta de a reusi.

BENEFICII OFERITE

- pachet de compensare motivant;
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala;
- training-uri si programe de dezvoltare performante;
- mediu de lucru intr-un cadru profesional.

Concernul Grazer Wechselseitige si-a construit puterea financiara de-a lungul a peste 180 de ani de experienta. Prin achizitionarea participatiunilor la banci si firme de investitii, si a unor firme din domeniul imobiliar si de leasing, Grawe devine una dintre cele mai mari firme de asigurari din Austria.