Agent vanzari

SC Grawe Romania Asigurari SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- promovarea continua si prezentarea serviciilor companiei;
- negocierea si incheierea contractelor;
- gestionarea portofoliului de clienti.

CERINTE

- studii superioare\ ani terminali;
- experienta minima in vanzari reprezinta un avantaj;
- disponibilitate de timp;
- abilitati de comunicare;
- persoane dinamice, responsabile;
- capacitate de lucru individual si in echipa;
- vointa de a reusi.

BENEFICII OFERITE

- pachet de compensare motivant;
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala;
- training-uri si programe de dezvoltare performante;
- mediu de lucru intr-un cadru profesional.

Concernul Grazer Wechselseitige si-a construit puterea financiara de-a lungul a peste 180 de ani de experienta, Grawe devenind una dintre cele mai mari firme de asigurari din Austria.
Grawe Romania si-a inceput activitatea in anul 2000, vizand exclusiv domeniul asigurarilor de viata. Detinand 99,98 % din pachetul de actiuni, grupul Grawe este actionarul majoritar al companiei romanesti.
Ne conducem dupa urmatorul motto: \\\'Asigurarea de partea TA\\\', iar strategia dupa care ne ghidam este sa punem in permanenta clientul in prim-plan, sa ii oferim cele mai performante produse si servicii in orice moment.