AGENT VANZARI

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pt. clientul nostru, unul dintre cele mai mari portale internationale de servicii de turism, cautam persoane dinamice si cu initiativa care sa ocupe functia de AGENT VANZARI

Responsabilitati:
-atragerea de noi clienti, intocmirea de oferte, negocierea contractelor
-urmarirea derularii contractelor pana la realizarea lor integrala
-crearea de baze de date cu potentiali clienti.

CERINTE

-studii superioare finalizate
-experienta in vanzari de minim 2 ani
-experienta in vanzarea de servicii online constituie un avantaj semnificativ
-limba engleza - nivel avansat
-operare PC: MS Office ¿ foarte bine
-permis de conducere- categoria B - cerinta obligatorie
-foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare personala
-abilitati de negociere, usurinta in exprimare, dinamism
-orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).