Agent Vanzari

LA-RO IMPEX 2001 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu
- Va contribui la realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea foarte buna a zonei alocate
- Prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare

CERINTE

- Abilitati de vanzare, atitudine proactiva
- Orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Dinamism, persoana motivata, orientare spre rezultate
- Personalitate deschisa - buna relationare cu potentialii clienti
- Permis categoria B minim 1 an
-Experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Mediu de lucru dinamic; colectiv tanar
- Tichete de masa; telefon mobil; autoturism
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in domeniul vanzarilor

Laro este un grup de firme de distributie care are ca arie de acoperire Bucuresti, precum si judetele Prahova, Dambovita, Buzau, Ialomita, Calarasi, Constanta, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, urmarind deservirea clientilor sai, prin servicii de distributie la cel mai inalt nivel. Utilizam cunostintele si resursele in cadrul firmei noastre pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre. Suntem dedicati cresterii performantelor noastre care sa conduca la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt si lung. In cadrul grupului isi desfasoara activitatea doua firme: + LARO IMPEX 2001 + LARO DISTRIBUTION