AGENT VANZARI

ARA PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si aducerea de noi clienti
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii
- analizarea cerintelor potentialilor beneficiari
- pregatirea ofertelor comerciale
- pregatirea prezentarilor necesare pentru serviciile firmei
- participarea la negocieri comerciale
- particularizarea ofertei de produse si servicii pentru fiecare potential beneficiar
- mentinerea contactelor permanente cu reprezentantii beneficiarilor
- participarea la organizarea unor actiuni promotionale: targuri, expozitii, campanii publicitare.

CERINTE

Cunoscator al sistemului de operare Windows, Microsoft Office.
Spirit organizatoric, seriozitate, spirit de echipa, adaptabilitate in conditii de stres. Permis de conducere categoria B. Capacitate de analiza si organizare. Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului

Este o agentie de publicitate care se ocupa cu actiuni de mailing (distributie de pliante in tara si Bucuresti).