Agent vanzari

Jack Filter Produktions GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si promovarea produselor in mod profesional
- ahizitie clienti - vizite, telefon, mail, etc.
- suport clienti existenti - deplasare la fata locului
- intermediaza relatiile dintre companie si client
- raport regulat catre companie

Termen limita de trimitere a CV-ului (incl. certificate, etc.) si scrisorii de intentie 15 FEB. 2009

Programari interviu 3-7 MARTIE 2009, BUCURESTI

CERINTE

- studii superioare
- experienta in vanzari sau inginerie (preferabil HVAC) de min. 5 ani
- permis conducere B (ideal masina proprie)
- atitudine proactiva
- excelente abilitati de comunicare si argumentare
- tinuta si atitudine profesionala
- perseverenta
- afinitate tehnica generala(de preferinta cunostinte/ experienta in domeniul constructiilor, instalatiilor, ventilare-climatizare HVAC,...)
- flexibilitate & mobilitate (deplasari in toata tara, in functie de client)
- seriozitate si simtul raspunderii

- Germana constituie un avantaj
- Maghiara constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din valoarea vanduta
- Alte beneficii de negociat

Producator austriac de consumabile pentru tehnica de filtrare aer si tehnica de desprafuire (filtrare industriala)
Companie de familie, fondata in 1947, pozitie de frunte in Europa Centrala si de Vest