Agent vanzari

SC BWB FAMILY HOLDING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Agent vanzari produse electrice, electronice, sisteme de automatizari si materiale de constructii.

- Marirea portofoliului de clienti , mentinerea unei bune relatii cu acestia, distribuirea produselor etc.

- Indeplinarea planului de vanzari si a celorlalte activitati implicate: prospectarea pietei, negocierea si monitorizarea contractelor.

- Salariu si bonusuri motivante. Telefon. Traininguri de vanzari. Mediu de lucru placut intr-o echipa de vanzari tanara, dinamica si unita.

SC BWB FAMILY HOLDING SA, firma cu capital integral privat, a fost infiintata in anul 2002 si are ca obiect de activitate comertul cu produse electrice, electronice si elemente de automatizari, si de asemenea, productia de repere din mase plastice prin injectie. Prin intermediul unui magazin on-line si a unui magazin fizic (real), venim in intampinarea clientilor nostri cu o gama variata de produse din aceste domenii, gama ce include mii de repere, oferta fiind ?n continua crestere.