AGENT VANZARI

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune: Sa vanda produsele societatii catre clientii alocati (din teritoriul desemnat) cu respectarea criteriilor de performanta: vanzarea catre toti clientii, vanzarea intregii game de produse a societatii, incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti, respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte.
Sa asigure conditii optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari;
- siguranta de sine;
- capacitate de convingere, de persuasiune;
- perseverenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Conditiile materiale ale muncii
- masina de serviciu
- abonament telefon mobil
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.)

Va rugam trimiteti CV la fax 021/461.04.03 sau la adresa de e-mail: vali.soare@whiteland.ro

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!