AGENT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-participarea la programul de training initial,national si regional;
-prospectarea pietei tinta
-abordarea potentialilor clienti
-identificarea necesitatilor financiare ale potentialilor clienti;
-crearea si stabilirea solutiilor raportate necesitatilor financiare;consultanta financiara
-posibilitati reale de promovare;
-service permanent in vederea gestionarii propiului portofoliu;

CERINTE

-absolventi(sau in curs de absolvire) studii superioare (domeniu economic,juridic prezinta un avantaj);
-experienta in vanzari directe/management constituie un atu categoric;
-abilitati de comunicare,negociere si motivare;
-deschis la nou ,ambitios , orientat spre rezultate si cariera ,prezenta business agreabila;
-spirit de persuasiune dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

-PROGRAM DE TRAINING extensiv,la nivel regional si national;
-FINANTARE PERMANENTA pe durata colaborarii
-sistem de comisionare European
-pachet de bonusuri motivant;
-mediu de lucru profesionist.