AGENT VANZARI

Modern Media Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitatea de vanzare a spatiilor de publicitate disponibile intr-o noua publicatie pe care dorim sa o lansam;
- Promoveaza revistele si evenimentele Modern Media Group SRL;
- Realizeaza si trimite oferte de pret firmelor solicitante ;
- Preia comenzi de la clienti ;
- Mentine legatura permanenta cu clientii existenti si potentiali ;
- Inregistreaza si indosariaza intr-o baza de date proprie vanzarilor toate documentele predate de catre secretara societatii ;
- Tine evidenta proprie pe vanzari, comisioane, preturi, clienti, furnizori, produse;
- Intocmeste planuri de vizitare a clientilor si a posibililor clienti, precum si propune un buget estimativ;
- Propune campanii de promovare a « produselor » Modern Media Group SRL si proiecte de buget aferente ;
- Supravegheaza si verifica derularea, ori de cate ori este nevoie, a campaniilor promotionale

CERINTE

- Proaspat absolvent/a de studii superioare
- Limba engleza nivel avansat este conditie obligatorie
- Prezentabil/a, deschis/a
- Dornic/a de cariera in domeniul vanzarilor
- Experienta nu este necesara

Alte cerinte:
- Cunoasterea unui editor de text pe calculator
- Operarea pe o baza de date ( Excel, ACCESS)
- Utilizarea programului POWER POINT

BENEFICII OFERITE

- Acces nelimitat si nerestrictionat la Internet
- Materiale documentare conforme domeniului de activitate
- Telefon si fax
- Telefon mobil/numai in deplasari
- Buget alocat achizitionarii de documente informative
- Automobil la dispozitie pentru deplasarile in interes de serviciu
- Se asigura cazare si diurna in deplasare
- Se asigura training in vanzari pe domeniul pe care il acoperim.
- Se asigura salariu fix + comision.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem: redactie tanara, dinamica, inteligenta