Agent Vanzari

CarolCristi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti ai companiei;
Direct responsabil in promovarea produselor;
Administreaza si solutioneaza solicitarile clientilor, comenzile catre furnizor si magazie
Contribuie la dezvoltarea strategiei companiei, promovarea produselor.

CERINTE

Studii medii sau superioare
Persoana organizata, comunicativa
Cunostinte prinvind contabilitatea primara
Disponiblitate pentru un program de lucru full time

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix + bonusuri din vanzari);
Seriozitate contractuala, carte de munca, contract de munca
Echipa tanara si posibilitatea de promovare.

Locatie:Bucuresti, Valea Cascadelor, constituie avanataj domiciliul in aceasta zona

Societetate care activeaza in sectorul comercial cu sedii in Ploiesti, Bucuresti.
Este o companie tanara in plina dezvoltare.

Mai multe informatii puteti afla pe site-ul www.carolcristi.ro