Agent Vanzari

SC Even Chance SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sediul firmei este in POPESTI- LEORDENI, judetul Ilfov
- promovarea imaginii firmei si a grupelor de produse repartizate
- gestionarea si largirea portofoliului de clienti in zona alocata prin vizite periodice
- realizarea targetului de vanzari
- prospectarea pietei
- urmarirea portofoliului de clienti
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii firmei
- aducerea prin efort propriu de noi clienti
- intocmirea unei baze de date cu poten?iali noi clienti
- analizarea cerintelor potentialilor beneficiari
- pregatirea ofertelor comerciale

CERINTE

- abilitati de comunicare interpersonala si lucru in echipa
- abilitati de negociere si persuasiune
- obligatoriu experienta in domeniul accesoriilor pentru profile PVC si Aluminiu;
- cunoasterea pietei de accesorii pentru profile PVC si Aluminiu
- cunostinte de operare PC
- carnet de conducere cat. B si experienta in conducere auto
- disponibilitate la deplasari frecvente in tara

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Telefon mobil.

Even Chance Corporation este o firma cu capital integral privat, infiintata in anul 1994. Are ca obiect de activitate comercializarea accesoriilor de feronerie G-U Corvus Plus, panourilor sandwich marca Kraft si profilelor PVC marca Artplast; genul de materiale ce sunt in prezent cele mai utilizate pentru usi si ferestre. Profilele din P.V.C. si panourile sandwich sunt stabile in timp, foarte bune izolatoare termic si fonic, necesitand o minima intretinere..