Agent Vanzari

Agroli Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea planului de vanzari;
- implementarea politicii de vanzari a companiei;
- promovarea si vanzarea produselor companiei;
- dezvoltarea retelei locale de distributie;
- monitorizarea pietei

CERINTE

- studii medii / superioare;
- experienta in vanzari de min. 1 an, preferabil in domeniul FMCG;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare spre rezultate;
- abilitati in promovarea si comercializarea unui produs;
- aptitudini organizatorice, initiativa;
- prezenta placuta, tinuta impecabila;
- permis de conducere categoria B;
- cunosterea pietei locale de distributie constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv;
- bonus motivant;
- autoturism de serviciu;
- training de specialitate;
- posibilitati de promovare;

Agroli Group este unul dintre cei mai importanti crescatori de pasari si producatori de carne de pasare din Romania, avand sediul in Crevedia, Dambovita. Obiectivul Agroli este de asi intari pozitia pe piata prin lansarea de produse noi, cresterea portofoliului de clienti si extinderea ariei de distributie. Agroli Group isi dezvolta afacerea avand in centru preocuparea de a oferi consumatorului final produse de cea mai inalta calitate la preturi competitive. Aceasta preocupare pleaca inca din ferme si se regaseste in calitatea furajelor, in atentia si grija cu care sunt crescute pasarile, in rasele selectionate pentru a oferi cea mai frageda si gustoasa carne, in materia prima, in procesele de prelucrare care ofera siguranta produsului finit, in modul de ambalare, de vanzare si de distributie a produselor.