Agent vanzari

Julien Stile SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea targetului de vanzare alocat
Vizite la clienti si prezentare de produse din portofoliu
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Isi planifica activitatea de vanzare.
Face rapoarte de activitate - saptamanal.
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali.
Aduna informatii despre concurenta si clientii lor.
Invata produsele si caracteristicile tehnice.

CERINTE

studii superioare
experienta in domeniul vanzarilor
carnet de conducere categoria B
operare calculator
abilitati de comunicare si negociere, lucru in echipa si disponibilitate pentru program prelungit
loialitate si perseverenta pentru atingerea target-urilor.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Import si distributie echipament electric, sisteme de ventilatie, alarme si sonerii.