AGENT VANZARI

Dacris Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti si prezentarea ofertei firmei;
- Atragerea de comenzi de la clienti;
- Mentinerea relatiilor intre clienti si firma;
- Intocmirea rapoartelor necesare.

CERINTE

- Studii superioare absolvite;
- Experienta anterioara minim 2 ani in domeniul vanzarilor; prezinta avantaj experienta in vanzari produs tiparit;
- Permis conducere categoria B, obligatoriu;
- Cunostinte operare PC peste nivel mediu (pachetul MS Office);
- Cunostinte medii limba engleza;
- Persoana comunicativa, organizata, responsabila, perseverenta si rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

- masina si telefon de serviciu;
- pachet salarial motivant;
- program de lucru: L - V: 9 - 18

Grupul de firme DACRIS a fost infiintat in 1993 pentru a satisface nevoile clientilor in domeniul papetariei, biroticii si a productiei tipografice. Printr-o politica de expansiune adaptata structurii si cerintelor pietei, in numai 3 ani, grupul a deschis la Bucuresti un important punct de lucru si s-a dezvoltat apoi la nivel national. Reusind sa raspunda solicitarilor clientilor cu promptitudine, Dacris a castigat un loc important in piata.