Agent Vanzari

AFACERIpeInter.net SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
- Realizeaza bugetul de vanzari asumat
- Creste continuu numarul de clienti
- Creeaza si dezvolta relatii de afaceri cu clientii

Actiuni specifice:
- Urmareste incasarea la timp
- Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
- Isi planifica activitatea de vanzare
- Participa la sedintele de vanzare saptamanale
- Face rapoarte de activitate - zilnic
- Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
- Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
- Cunoaste produsele si serviciile companiei

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Stabileste cu usurinta relatii de afaceri
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Atitudine de vanzator,
- Orientat spre client. Identifica si Intelege nevoile de dezvoltare ale clientilor
- Personalitate puternica,
- Valori stabile,
- Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de echipa
- CAUTA SOLUTII. Nu se limiteaza la a identifica problema.
- Persistent, creativ, cu initiativa
- Dinamic, energic, disponibil sa calatoreasca
- Permis de conducere cat. B
- Program full-time
- Utilizator de internet , e-mail si microsoft office

BENEFICII OFERITE

Conditii:
- salariu fix + comision
- masina de serviciu in permanenta la dispozitie
- laptop
- telefon mobil
-instruire de specialitate

Companie specializata in servicii internet oferite firmelor. Produse si servicii UNICE. Lider de piata pe domeniul de activitate