AGENT VANZARI

Darom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautarea si incheierea de contracte cu clienti noi
Realizarea de oferte pentru clienti noi
Mentinerea relatiilor cu clientii firmei

CERINTE

Experienta in vanzari minim 1 an
Permis de conducere de minim 1 an
Studii medii/superioare
Persoana trebuie sa fie: ordonata, perseverenta, convingatoare, dinamica, sa comunice si sa se faca inteleasa cu usurinta.

BENEFICII OFERITE

Telefon mobil
Autoturism (si acasa in functie de realizarile profesionale)
Cursuri de specialitate
Salariu fix si comision din vanzari - motivant

DAROM S.R.L. societate de prestari servicii in domeniul curateniei asigura servicii de curatenie la standarde internationale.

Personalul sau specializat lucreaza cu detergenti specifici fiecarui tip de operatiune, biodegradabili, cu ph neutru si o mare putere de actiune.

Firma noastra este specializata in:

- Servicii de tratament, recuperare, conservare, curatenie si intretinere pentru orice fel de suprafata (marmura, granit, gresie, mozaic, ciment, linoleum, parchet, etc.)

- Servicii de intretinere si curatare cu samponare uscata sau umeda pentru mochete, covoare, carpete, etc.

- Servicii de intretinere zilnica si curatenii generale.

- Spalare si intretinere a suprafetelor din sticla (vitrine, geamuri interioare, exterioare).