Agent Vanzari

EUROCASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentari la clienti
- contactarea de noi clienti din cadrul pietelor tinta, precum si identificarea altor piete pentru produsele firmei
- identificarea potentialilor clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
- identificarea necesitatilor clientilor si consilierea acestora pentru alegerea celei mai bune solutii
- intocmirea ofertelor, preluarea comenzilor de la clienti, negocierea preturilor si a altor termeni contractuali, incheierea contractelor specifice
- Urmarirea derularii contractelor prin asigurarea unui permanent schimb de informatii intre clienti si firma
- Obtinerea nivelului de vanzari anual si trimestrial prestabilit de catre directorul comercial
-deplasari in teritoriu.
- intocmire de rapoarte saptamanale de marketing.

CERINTE

- experienta in vanzari; minim 1 an; experienta domeniul amenajarilor interioare reprezinta avantaj
- minim studii medii, avantaj cunostinte tehnice sau economice
- spirit competitiv, organizat, orientat spre rezultate;
- carnet conducere cat. B
- abilitati de comunicare si negociere, persoana sociabila, usor adaptabila la situatii noi
- atitudine proactiva, implicare
- abilitate de a lucra atat individual cat si in echipa
- disponibilitate pentru program flexibil
- domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale intr-o companie in continua dezvoltare
- salariu fix si bonus in functie de realizari.
- bonuri de masa
- masina de serviciu
- telefon mobil
- sediu / show-room in centrul orasului
- atmosfera de lucru tinereasca si cu ritm sustinut

Societatea Eurocasa SRL are ca activitate principala importul si comercializarea usilor pentru interior si pentru intrare precum si a accesoriilor pentru usi. Produsele furnizate sunt de inalta calitate si asigurate de renumiti producatori italieni