Agent vanzari

Holda Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitate de prezentare si consiliere la puntul de lucru
- Acordarea de informatii catre clienti in cadrul punctului de lucru fix
- Inmaneaza materiale promotionale unui numar cat mai mare de clienti
- Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare promovate
- Acorda asistenta pentru completarea formularelor tipizate
- Intocmeste documentatie
- Desfasoara un program de lucru: 6 ore/zi

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, promovare si negociere
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
- Abilitatea de a invata si aplica metode de consultanta financiara si tehnici de vanzare
- Atitudine proactiva, persoana dinamica
- Disponibilitate pentru deplasare la clienti
- Experienta in vanzari directe constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Recompensare atractiva: salariu fix conditionat de atingerea unui obiectiv
- Training-uri de perfectionare gratuite
- Sustinere profesionala, logistica si materiala in desfasurarea activitatii
- Program flexibil
- Telefon mobil

Holda Finance este divizia de servicii financiare a grupului Holda. Grupul Holda furnizeaza servicii complexe de consultanta si outsourcing in domeniul financiar-bancar si in domeniul dezvoltarii imobiliare. Serviciile noastre se adreseaza in egala masura persoanelor juridice si persoanelor fizice.