Agent vanzari

ALB TEX COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea targetului de vanzare alocat
- castigarea de noi clienti
- derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma
- cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei.

CERINTE

abilitati de comunicare si negociere
persoana dinamica
experienta relevanta in vanzari materiale de constructii
permis de conducere categoria B
seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- comision vanzari
Trimite cv la albtex@albtex.ro

Societate importatoare si unic distribuitoare, en-gross, de produse ale unui producator de renume, ce cuprinde o gama variata, cum sunt :
- vopsele, materiale de acoperire si chituri pe baza de apa pentru interior ;
- vopsele, materiale de acoperire si chituri pe baza de apa pentru exterior ;
- coloranti pentru vopsele pe baza de apa pentru exterior si interior ;
- produse sintetice ;
- coloranti pentru vopsele sintetice ;
- produse intracelulozice ;
- produse din poliuretan ;
- materiale de acoperire si izolatii hidrofuge ;
- adezivi si amestecuri pentru faianta ;
- cleiuri ;
- mastic si material de acoperire polispuma, cu silicon ;
- grupa de pensule si rulouri.