AGENT VANZARI

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza AGENT VANZARI pentru clientul sau, companie multinationala, lider de piata in domeniul IT&C.

Responsabilitati:
Prezinta si vinde serviciile companiei direct catre persoanele interesate prin intermediul telefonului, in Centrul de Relatii pentru Clienti si la usa potentialilor clienti;
Incheie, completeaza si introduce in programul SMS contracte si incaseaza contravaloarea taxei locale catre Primarie;
Ia cunostinta de obiectivele sale de vinzari (zilnice, saptaminale, lunare,) si face eforturi pentru atingerea si chiar depasirea lor;
Realizeaza o raportare clara si corecta a situatiei clientilor contactati;
Se asigura ca in mod constant clientii sau potentialii clienti cu care intra in contact sunt tratati cu amabilitate si profesionalism.

CERINTE

Abilitati de negociere si vanzare;
Abilitati de comunicare; flexibilitate, deschidere la sugestii, gandire pozitiva;
Spirit de initiativa, proactivitate; dorinta de perfectionare continua;
Orientare catre rezultate; eficienta.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist si motivant;
Pachet salarial atractiv in functie de realizari;
Participarea la programe de dezvoltare profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.