Agent Vanzari

Evolution Prest Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Documentarea specificatiilor tehnice ale produselor prezentate pe site-ul www.evomag.ro, produse IT, folosind ca surse de informatii motoare cautare, cataloage tiparite, site-uri producatori, importatori.

- Program de lucru flexibil

CERINTE

- Studii superioare sau in anii terminali (studenti la facultati tehnice, cu sau fara experienta)
- Cunostinte tehnice (nivel mediu) despre produsele mentionate
- Rapiditate si eficienta la cautarea pe Internet
- Limba engleza - nivel mediu,
- Abilitati minime de manipulare a imaginilor
- Abilitatea de a lucra la un proiect in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial cu posibilitate de negociere functie de rezultatele obtinute
- bonusuri periodice functie de indeplinirea anumitor planuri (target)

Compania detine site-ul www.evomag.ro, prin intermediul caruia comercializeaza produse electronice.
Ne aflam intr-o perioada de dezvoltare, fiind o echipa entuziasta, de tineri profesionisti.