Agent Vanzari

Evolution Prest Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor venite prin magazin
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora
- facturarea produselor clientilor

CERINTE

- Experienta pe un post similar (Agent vanzari) este obligatorie;
- Cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment)
- Cunoasterea pietei de IT, electronice in special retail-ul on-line confera un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- Abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Capacitatea de a lucra intr-o echipa;
- Persoana entuziasta, determinata, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial cu posibilitate de negociere functie de rezultatele obtinute
- comision din vanzari realizate
- bonusuri periodice functie de indeplinirea anumitor planuri (target)

Compania detine site-ul www.evomag.ro, prin intermediul caruia comercializeaza produse electronice.
Ne aflam intr-o perioada de dezvoltare, fiind o echipa entuziasta, de tineri profesionisti.