Agent Vanzari

Regency Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Contacatarea de noi potentiali clienti
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
Raspunde de indeplinirea targetului de vanzari

CERINTE

Experienta de min 4-5 an pe o pozitie similara
Absolvent studii medii/superioare
Cunostinte operare PC
Permis de conducere
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Persoana dinamica, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

- masina (in timpul serviciului)
- telefon

Regency Company este in momentul actual una dintre primele firme ce comercializeaza materiale pentru industria de mobila.
Produsele comercializate de Regency Company sunt recunoscute pentru inalta calitate materiala si finisaj, aceste produse provin din import din diferite
tari precum, Germania, Ungaria, Elvetia, Italia dar si Romania.
Totusi, important este sa tinem un pret bun si rezonabil pentru piata romaneasca care este intr-o dezvoltare continua, fara sa afectam calitatea produselor.
Cu un gand clar pentru tot ce inseamna viitor, noi inaintam cu pasi mici dar siguri pentru un o piata mai eficienta pentru toti clienti nostri.