Agent vanzari

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor companiei la nivel national;
-identificarea potentialilor clienti ai firmei;
-mentinerea si extinderea relatiilor cu posibili clienti;
-prezentarea produselor din portofoliu, asigurarea suportului tehnic;
-realizarea bugetului de vanzari si atingerea obiectivelor propuse.

CERINTE

-Studii medii sau superioare, preferabil tehnice;
-Minim 1 an experienta relevanta in domeniu;
-Disponibilitate pentru deplasari in tara;
-Permis de conducere categoria B;
-Cunostinte bune de operare PC;
-Limba engleza cel putin la nivel mediu;
-Profil tehnic dezvoltat;
-Bune capacitati de comunicare, sinteza si raportare;
-Seriozitate, dinamism, organizare;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru dinamic si profesionist;
-salariu net 400 Euro + bonus la vanzare (30 Euro/pachet),
-masa pranz, laptop, telefon;
-masina de servici doar pt deplasari in interes de servici.

BusinessIQ is a quality HR services provider, specialized in selection of qualified and experienced individuals into permanent positions based throughout Romania.
We work with clients ranging from major multinational organizations through to small and medium sized enterprises.
If you know where you want to go, we could help you get there. We offer a comprehensive, specialized service, specifically tailored to the needs of each individual.