AGENT VANZARI

SC TENTA DESIGN COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti si promovarea produselor noastre
- Deplasarea la sediile clientilor pentru intalniri, pentru prezentarea ofertei/cataloagelor
- Realizarea volumului de vanzari si incasari
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliuliu de clienti

CERINTE

- Fire dinamica
- Experienta in marketing - vanzari
- Spirit comercial dezvoltat, orientare catre client
- Aptitudini excelente de comunicare si persuasiune, bun negociator
- Disponibilitate pentru deplasari la clienti / munca de teren
- Permis conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Comision din vanzari
Decontare transport
Mediu de lucru placut

Compania a luat nastere in anul 1994 si are ca obiect de activitate proiectarea, productia si comercializarea posetelor, portofelelor si cordoanelor din piele naturala.
TENTA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.