Agent vanzari

Autoconstruct Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza potentialilor clienti din zona de responsabilitate, in vederea stabilirii prioritatilor si strategiei de abordare a acestora
-Dezvoltarea portofoliului de clienti
-Prezentarea produselor companiei potentialilor clienti aflati in zona de responsabilitate
-Inmanarea ofertelor potentialilor clienti si negocierea cu acestia in vederea incheierii de contracte comerciale
-Identificarea necesitatilor pietei, comunicarea acestora in cadrul compartimentelor companiei direct interesate

CERINTE

Carnet de conducere, limba engleza, diponibilitate la deplasari si program prelungit.
Prezentabil, sociabil,
-Experienta in domeniul vanzarilor
-Responsabil
-Dinamic
-Abilitati excelente de comunicare

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
-salarizare atractiva
-conditii de munca deosebite (laptop, mobil, masina serviciu)
-posibilitatea construirii unei cariere intr-o companie aflata in plina dezvoltare

Autoconstruct este reprezentant general in Romania a 4 marci de renume din Europa :
-F.X. Meiller GmbH & Co KG, Germania, producatoare de suprastructuri si semiremorci basculabile,
-Faymonville AG, Belgia,producatoare de semiremorci pentru transporturi agabaritice si speciale,
-Emi Tecno Due Srl, Italia, producatoare de suprastructuri de salubrizare
-Stokota NV, Belgia, producatoare de suprastructuri si semiremorci pentru transportul produselor chimice, alimentare, gaz petrol lichefiat, ciment si bitum.